استخراج سنگ اوپال از استرالیا

سلام دوستان عزیز در خدمت شما هستیم با : استخراج سنگ اوپال از استرالیا : معادن اوپال استرالیا در اواسط قرن نوزدهم کشف شد. اغلب آنها توسط شانس کشف شد. صخره سفید بهترین مکان برای استخراج اوپال بود. استرالیا بهترین مکان برای استخراج اوپال و برترین کشور در این حوزه است.

جالب است بدانید : استرالیا بزرگترین منابع اوپال دنیا را در اختیار دارد و معادنی که در مناطق کوبرپدی، نیوساوت ویلز، لایتینگ ریج، وای تکلیف و کوئینزلند وجود دارند جزو تولید کنندگان برتر اُپال جهان می باشند. کوئینزلند استرالیا دارای بولدر اُپال قلوه سنگی است که شامل رگه های نازک اُپال در سنگ آهن یا ماتریس سنگ ماسه می‌باشند.

بسیاری از گردشگران از کشور اروپایی و آمریکایی برای استخراج این گوهر گرانبها به استرالیا سفر می‌کنند. این کار بسیار جذاب است و جنبه‌ی تفریحی برای آنها دارد. امیدوارم از ویدیوی استخراج سنگ اوپال از استرالیا راضی باشید.

برخی از پست های مرتبط، می‌توانید مطالعه کنید.

سنگ قیمتی

پست مرتبط : اوپال سنگی جذاب از ترکیبات سیلیس و مقادریر مختلفی آب است که کره‌های نانو سیلیکونی کوچک آن با بازی رنگ‌های درخشان خود ویژگی منحصر به فردی به آن داده‌اند. امروزه بیش از ۹۰% اوپال‌های گرانبهای جهان از استرالیا تولید می‌شوند. در گذشته باورهای باستانی زیادی درمورد قدرت‌ها و خواص سنگ اوپال وجود داشت. از طلسم‌های سیاه تا نیروی خوشبختی باعث شده جایگاه تاریخی خاصی بین فرهنگ‌های مختلف داشته باشد. ادامه مقاله‌ای درباره‌ی سنگ اوپال

پست مرتبط ویدیویی : در زبان هندی اوپال به معنی سنگ و در زبان لاتین Opalus و در یونانی Opallios هر دو به معنای دیدن تغییر رنگ است.  این گوهرسنگ مخصوصا نوع درشت آنها نزد اروپاییان بطور سنتی مورد توجه قرار می‌گرفت. حتی ناپلئون بناپارت نیز به این گوهر اهمیت می‌داد و به همسرش ژوزفین اوپال قرمز درخشان به وزن ۱۴۰ گرم هدیه داد. وی آن را The Burning of Troy نامگذاری کرد. در قرون وسطی زنان بلوند با موهای قرمز (بخصوص اسکاندیوناوی) بر این باور بودند که گردنبند اُپال قرمز به از بین رفتن رنگ موهای قرمزشان جلوگیری می‌کند.  ادامه ویدیوی ساخت انگشتر با سنگ اوپال

 

سلام، امیدوارم بتوانیم جایگاه خود را در بازار جهانی سنگ و جواهرات به دست بیاریم.

تماس باما

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *