کشف بزرگ‌ترین تانزانیت جهان

سلام دوستان عزیز در خدمت شما هستیم با خبری داغ، کشف بزرگ‌ترین تانزانیت جهان ؛دو بلور ۹٫۲۷ کیلوگرمی رسماً بزرگترین تانزانیت در جهان شناخته شده و ۵٫۱ کیلوگرم به عنوان دومین کریستال تانزانیت عظیم کشف شده در تاریخ ۵ خرداد ۹۹ به ثبت رسید. وزارت مواد معدنی تانزانیا امروز رسما این معدنکار تانزانیت اهل ماسای ، آقای سانینیو لایزر ۵۲ ساله را به عنوان یک میلیاردر تانزیایی به طور رسمی معرفی کرد.

رکورد بزرگ‌ترین تانزانیت جهان در دست مرد ۵۲ ساله ؛ در این مراسم رونمایی توسط وزیر سنگ‌های معدنی آقای دوتو بیتکو انجام شد فاش کرد که دولت تانزانیا از طریق وزارت دارایی دو کریستال‌تانزانیت را به ترتیب به مقدار ۱٫۹۴ میلیون دلار و ۱٫۴۲ دلار خریداری کرده است. قرارداد ۳٫۳۵ میلیون دلاری خرید دو کریستال در این مراسم توسط هر دو طرف به امضا رسیده است. این دو بلور ترمینیت شده و سیستم بلوری ارتورموبیک دارند.

زندگی آقای سانینیو لایزر کاشف بزرگ‌ترین تانزانیت

آقای لاایزر ۵۲ ساله کاشف بزرگ‌ترین تانزانیت که دارای چهار همسر است ، گفت که برای جشن گرفتن یکی از گاوهای خود را ذبح می‌‍کند. وی همچنین گفت که این ثروت بادآورده باعث تغییر سبک زندگی وی نمی‌شود و قصد دارد به دنبال مراقبت از ۲۰۰۰ گاو خود باشد. وی گفت که با وجود ثروت تازه یافته خود نیازی به اقدامات تامینی اضافی ندارد. وی همچنین قصد دارد در محله خود در منطقه Simanjiro در Manyara سرمایه گذاری کند.

پست مرتبط : رکورد بزرگ‌ترین تانزانیت جهان در دست مرد ۵۲ ساله

من می‌خواهم یک مرکز خرید و مدرسه بسازم. می خواهم این مدرسه را در نزدیکی خانه خودم بنا کنم. بسیاری از افراد فقیر در اینجا هستند که نمی‌توانند فرزندان خود را به مدرسه برسانند. من تحصیل نکرده ام ، اما دوست دارم کارها به روشی حرفه‌ای اجرا شود. بنابراین می‌خواهم فرزندانم بیزینس حرفه‌ای را دنبال و اداره کنند.

سلام، امیدوارم بتوانیم جایگاه خود را در بازار جهانی سنگ و جواهرات به دست بیاریم.

تماس باما

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *